کلاهبرداری مدرن!!!

چند روز قبل ایمیلی دریافت کردم به شرح ذیل :
((تبریک
آقای … ایمیل شما در مسابقه بخت آزمایی شرکت ان ال دیزر هلند بر اساس شماره بلیط … برنده ۵۵۰۰۰۰ دلار شده است . این بخت آزمایی هر ۳ سال یکبار انجام می شود . لطفا مشخصات کامل خود را
به همراه امضا به این شرکت فکس کنید یا از طریق ایمیل ارسال کنید . ضمنا آقای … به عنوان وکیل اینجانب مسئول پیگیری پرداخت این وجه به شما می باشد .
در پایان خواهشمند است مشخصات کامل بانک مورد نظر خود را جهت واریز وجه اعلام نمایید . ضمنا مبلغ ۷۱۰دلار جهت انجام امور حقوقی این سرمایه به حساب…بانک … واریز نمایید . این شرکت پس از انجام مراحل فوق آمادگی خود را جهت واریز وجه بخت آزمایی تا ۴۲ ساعت به حساب شما اعلام می دارد .))
جالب توجه که فردی به عنوان رئیس این شرکت رسیدی باامضا و مهر شرکت برای اینجانب ارسال کرده بود .
نمی دانم اصلا از این تبریک خوشحال نشدم و از همان ابتدا برایم مشکوک بود لذا اسم شرکت را جستجو کردم . همانطور که حدس زده بودم کلاهبرداری بود فردی توضیحات کاملی به همراه ۱۳ ایمیل ارسالی این شرکت به خود را به نمایش گذاشته بود و به قول خود او اگر واقعیت داشت او می بایست خوش شانس ترین مرد جهان باشد .
جالب است به فاصله یک روز ایمیل دیگری که ادعا داشت چند میلیون یورو در مسابقه بخت آزمایی برنده شده ام برایم ارسال شد که پس از پیگیری متوجه شدم هر دو ایمیل از یک شرکت بوده است .

۱۱۶ نظر درباره “کلاهبرداری مدرن!!!” داده شده است.

 1. حامد گفت :

  سلام:
  دقیقا همین نامه برای من ارسال شد که شما برنده ۴ میلیون یورو از سوییس لاتاری شدید.
  بعد هم شماره حسابی داد که من۱۲۵۰ یورو هزینه ارسال پول به حسابم رو به اون حساب تو مادرید اسپانیا بفرستم!!!!!!!!!!
  منم یه ای میل براش فرستادم که آقای ریچارد فوربس عزیز:
  از هفته پیش من و چند نفر از متمولین ایرانی
  اقدام به افتتاح سایت ایران لاتاری کردیم.
  و شما اتفاقا!!!!!!!! به عنوان برنده اولین دوره بخت آزمایی ما انتخاب شدید.
  حالا شما تنها ۲۵۰ یورو ناقابل بفرستید تا ما ۱۰ میلیون یورو به حسابتون واریز کنیم .
  ما خودمون ۵ تومنی میندازیم تو دستگاهای کازینوی ترکیه و کلی برنده میشیم.
  حالا یارو می خواد سر مارو کلاه بذاره.

  اگه با بچه تهرون کل کنی . حالت تو قوطیه!!!!!!!

 2. x گفت :

  تا حالا سه تا ایمیل از لاتاری استرالیا با سه مبلغ مختلف برای من اومده . به هرسه تا جواب دادم و هر سه تا بعد از چند بار رد وبدل کردن ایمیل از من پول خواستند . بهشون جواب دادم به دلیل تعطیلات عید وامکان ارسال پول را ندارم و وکالت می دم که از مبلغ جایزه کم کنند ولی گفتند که غیر قانونیه و نمی شه . تازه یکی از اونها امشب به موبایلم زنگ زد . که چون متوجه نشدم چی می گه بهش گفتم برام ایمیل بفرسته . البته مطمئنم که کلاهبرداریه ولی کنجکاوم بدونم آخرش چی می شه . تازه از مادر زائئده نشده که سر جوونای تیز و بامرام ایرانی کلاه بزاره . راستی دوتا از اونا بانک union bank of nigeria و دیگری یک بانک در اندونزی را معرفی می کردند.

 3. milad گفت :

  salam hamishe ham dorogh nist ma az nigerie ۵۰۰۰۰۰$ barande shodam kheili rahat.avalash fekr kardam kolabardarie vali vaghie bod.

 4. سرم کلاه نرفت گفت :

  برای من هم اومده ۵۰۰۰۰۰دلار از uion bank نیجریه گفتند:۴۵۰دلار ناقابل بفرستید برای وکیل گول نخوریدا گفته بودن ما خیلی کارمون درسته با هالیوود قرار داریم بیلگتس ساپورت میکنه شما خوش بختید که ایمیلتون بین ۵۰۰۰۰۰۰ایمیل برنده شده پول را ۹ روزه بفرستید عوضی ها *****

 5. maryam گفت :

  براي منم اومد خداييش كلاهبرداريه؟

 6. جمشید عزیزی گفت :

  برای من هم اومد
  به من گفت ۴۸۲ دلار برای امور اداری لازم داریم من گفتم که خوب اون رو از مبلغ جایزم برادارین
  گفت ما نمی تونیم این کارو کنیم گفتم چطور باید مبلغ رو ارسال کنم گفت باید بری شعبه بانک ملت گاندی شماره حساب یارو رو بهم داد
  آخرش هم گفتم ببخشید من به شما اعتماد ندارم و تموم.

 7. اميد گفت :

  به مريم: برات سوال نشد ايميلت رو از كجا آوردن? بعدشم, عاشق جشم و ابروت هستن? ادامه بده باهاشون, آخرش ازت بول ميخوان

 8. اميد گفت :

  به مريم: برات سوال نشد ايميلت رو از كجا آوردن? بعدشم, عاشق جشم و ابروت هستن? ادامه بده باهاشون, آخرش ازت بول ميخوان

 9. پیمان گفت :

  برای منم اومده ولی ازم پول نخواسته فقط مشخصاتو خواسته به همراه شماری حساب بانکی

 10. محمود س آ گفت :

  برای من هم یک ایمیل اومده فعلا دارم بررسی اش میکنم

 11. مینا گفت :

  برای منم یه ایمیل از لاتاری استرالیا اومده که گفته برنده شدید و بانکی رو در اندونزی معرفی کردن . راستش من به این ایمیل ها اصلا محل نمی ذارم و زود پاک می کنم ولی داداشم باهاشون ۳ بار مکاتبه کرد و تا حالا فقط اطلاعات خواستن امروز هم صفحه اول پاسبورت رو گفتن که اسکن کنید و بفرستید و همچنین گفتن که یه نفر باید رابط باشه و بره اندونزی ( داداشم هم چون دوستش اونجا درس می خونه اون و می خواد معرفی کنه . حالا نمی دونم چی می خوان بگن راستش خودم هم کنجکاو شدم.

 12. رومینا گفت :

  آقا میلاد می تونم خواهش کنم بفرمایید چطوری این جایزه رو تحویل گرفتین؟ چطوری اقدام کردین؟ لطفا دقیق توضیح بدین . به نظر می رسه شما تنها فردی باشید که یه چنین سعادتی نصیبتون شده.

 13. شادی گفت :

  یکی بگه آخرش چی شد؟؟
  کی زد آخرش تو گوش پوله ؟ ظاهرا دیدن دیگه به نام ماکروسافت و بیل گیتس راه به جایی نمی برن دست به دامان نیجریه شدن
  واسه من هم زیاد میاد اما این آخری فرق داره!! کنجکاو و یا شاید یه کمی هم حریص شدم آخه ۸۰۰- ۹۰۰ ملیون تومان پول کمی نیست
  حالا شاید دلشون خاسته عاشق چشمام بشن. من از طریق سفارت دارم پیگیری می کنم این بهترین راه چون اگر درست باشه که خوب خوش به حال ام اگه نه یک مجرم اینترنتی به دولت اون کشور معرفی می شه و اگه همه این کار رو بکنن و بازدن یک ایمل ساده به سفارت مثلا نیجریه یا استرالیا در ایران این موضوع رو گزارش کنن بعد از بالا رفتی آمار ها دولتشون یه اقدامی انجام می ده و یا شاید جلوی بدبختی ۴ نفر رو گرفتیم
  دقت کنید که این افراد معمولا با جهان سومی ها و کشورهایی که زبان انگلیسی نمی دانند معمولا در مکاتبه اند
  جان داداش هرکی زبانش خوبه و از پسش بر میاد بعد از گرفتن این ایمیلا زنگ بزنه هیصیت حیثیط هیسیت حی… ایرونی مون رو زنده کن

 14. مسلم گفت :

  امروز برای من هم یه همچین پیامی اومد که ۵۰۰۰۰۰۰۰هزار دلار در لاتاری استرالیا برنده شدید.و درخواست مشخصات کرده بود.در حال بررسی ام ولی به نظر می رسه کلاهبرداری باشه.

 15. علی گفت :

  سلام به همه ی ایرانی ها به جز بعضی ها؟! برای من هم پیش اومد منتها یه دختر آفریقایی خوشگل بود، ببخشید هست، که هی واسم عکسشو میفرسته و قیمت ۴.۷۵۰ میلیون دلار آمریکا گفته که منم نمیخوام کم بیارم و میخوام بپیچونمش سعی میکنم واسش ویروس بفرستم ولی شک دارم و یه کاره بهتر تو ذهنم اومده که ازش عکس های بیشتر بگیرم میدونین که چی میگم. لبخند.

 16. کمال-ع گفت :

  برای من هم آمده ،کلاهبرداری است.
  آخرش پول میخان کسی که چندین میلیون پول میده خرج وکیل را هم میده،نه؟

 17. اروین گفت :

  همین ایمیل هم برای من اومدکه پانصدهزاردلارازلاتاری استرالیا برنده شدی ما هم بابچه ها کلی خندیدیم ویه ایمیل براش فرستادیم گفتیم پول ماراخرج خوشگل های محله تون کنید

 18. سپهر گفت :

  درود برهمگی همین ایمیل برای من از استنلی چیما از استرالیا آمده واقعا نمیدونم چرت وپرت یا واقعیت؟

 19. فاطي گفت :

  براي من هم از لاتاري استراليا آمده هم از بي بي سي.خيلي خرن.!!!!! آخه يكي بياد بگه ما نو جشنواره سوني با خريد ۷ ميليون برنده نشديم تو بانكهاي كشورمون يك ساعت مچي نبرديم حالا با اين همه تحزيم اقتصادي و سياسي ۹۰۰ميليون تومن برنده شديم!!!!!!!!!!!!خيلي خيلي خرن!!!

 20. میثم گفت :

  اما یه اتفاق عجیب تر برای من افتاده!

  حدود یک ماه میشه که با یک دختر آفریقایی که میگه تو اردوگاه پناهندگان تو سنگال به سختی زندگی میکنه آشنا شدم در ارتباط هستم.

  اولش با هم از پول حرف نزدیم ، ولی بعد از یکی دو هفته دختره گفت:من حدود ۷میلیون دلار!! ارثیه پدریم تو یکی از بانک های اسکاتلند هست که میخوام بریزم به حساب تو !! بعدش تو از اون پول یه کم برای من بفرست که بلیط بگیرم بیام ایران و ببینمت و …

  از اونجایی که من بیخودی حرف کسی رو باور نمیکنم ازش دلیل و مدرک و … خواستم که همش درست بود!
  میگفت اگه دوست نداری میریزم به حساب یکی دیگه! من هیچ پولی ازتو نمیخوام فقط ازت درخواست کمک کردم! اینجا تو کمپ به من سخت میگذره و …!!

  خلاصه بعد از یک ماه نامه نگاری، در حین این پروسه باید با یه وکیل صحبت میکردم که وکیله در قبال دادن وکالت نامه و گواهی نامه فوت پدر این دختره و حق وکالتش و… به من گفت ۹۵۰ دلار بریز به حساب من!!

  حالا من موندم بین دو راهی!! مبلغ وسوسه کننده پول و راست یا دروغ بودن این حرف!!!

  اعصابمو به هم ریخته.

  تو رو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه

  mgh۱۳۶۶@yahoo.com

 21. ندا گفت :

  سلام خوبید؟ برا منم ۱ ایمیل از لاتاری استرالیا فرستادند که ریچارد.. وکیله حقوقیم شده!!!!!!!!!!!! من موندم وقتی من ثبت نام نکردم از کجا اینقد شانس اوردم؟؟!!!!! به نظر منم کلاه برداریه.پول مفت کسی نداره که بخان ۵۰هزار دلار به من بدن.تا حالا ۲بار جوابشونو دادم حساب بانکی خواستنو شماره تلفن.نمیدونم.اما شنیدم که همچین اتفاقایی تو کشورای دیگه بخصوص تو ژاپن صحت داره و شده که کسی برنده باشه.لطفا دوستان بیشتر دقت کنن..

 22. علی رضا گفت :

  برای من از بی بی سی لاتاری و کوکا کولا آمده. خیلی حقه باز و بی شرف اند. کسی میتونه ضرب المثل: دو زار بده آش / به همین خیال باش رو به انگلیسی ترجمه کنه؟!

 23. درسا گفت :

  برای من هم از لاتاری استرالیا یک بار اومد که من جواب ندادم ولی مجددا بعد از یک هفته یک ایمیل فرستاند که تبریک گفته و شماره بلیط و شماره سریالی اعلام کرده و اینکه پولی نخواسته بودند . یعنی واقعا کلاه برداریه ؟؟؟؟؟
  من هنوز جوابی بهشون ندادم یعنی اگر مشخصاتم رو بفرستم مشکلی برام پیش می یاد ؟؟
  تو رو خدا یکی جواب بده

 24. شهی گفت :

  Give the soup market So I think ترجمه ضرب المثلت بود علی رضا

 25. سحر گفت :

  سلام… اتفاقا واسه منم همچین ایمیلی ازلاتاری استرالیا اومده…راسیاتش ما وضع مالی خوبی نداریم وقتی ایمیل رو دیدم واقعا هنگ کردم وکلی خیالبافی….فعلا دارم میرم بررسی کنم ببینم جریان چیه….خدا که بخیل نیست.شاید واقعا حقیقت داشته باشه……

 26. Anonymous گفت :

  سلام برا من یه ایمیل اومده که برنده ۳ میلیون دلار در جشنواره المپیک لندن شدم ازمم فقط اطلاعات شخصی خواستن یه شماره موبایلم به عنوان وکیل بهم دادن که جایزه رو از طریق اون پیگیر بشم به شدت مشکوکم از طرفی هم دارم وسوسه میشم به نظره شما موضوع چیه چطور میتونم پیگیر باشم؟؟؟

 27. الهام گفت :

  salam rastesh manam mesle milad vasam hamin sms b mobile irancelam omade v nemidoonam ghaziie chie milad k vase to ۵۰۰۰۰۰$ omade az nijerie mishe ba man dar tamas bashid bebiinam chi kara kardid

 28. دوست گفت :

  من هم از اين ايميلهاي الكي دارم اولش باورم شد و نزديك بود گول بخورم وليبعد رفتم تو سايتهاي خارجي مربوط به كلاهبرداريهاي آفريقاييها از طريق ايميل ( تو گوگل اسم يارو و وكيلش رو سرچ كردم ) و باديدن عكسها و مدارك جعلي آنها مطمئن شدم كه همشون الكي هسن ولي به طرف نگفتم و دارم ميزارمشون سركار .تا حالا آقا وككيل قلابي چنين بار از آفرقا زنگ زده من هم براش فيلم بازي كردم بيچاره نميدونه با بچههاي زرنگ ايروني طرفه . بعدا آدرس دقيق سايت خارجي كه پته همشون رو ريخته رو آب براتون ميفرستم.فعلا” گول نخوريد همشون الكي ان.

 29. حسن گفت :

  این دختر سنگالی پدرسگ به من هم ایمیل داده و همین چیزارو گفته به خدا-بر پدر کلاهبردارش لعنت-ولی خودشو کشت من یک قرون براش نفرستادم-یه ادم عوضی از اون ور دنیا بخواد جیب یه ایرانی رو که اینقد کلک هستن خالی کنه خیلی زور داره به خدا

 30. nima گفت :

  vase manam ۲khtar senegalie mail dade faghat nemidunam chi mikhad?yani in ghazaie chejuri maro tu dardesar mindaze?

 31. maryam گفت :

  سلام براي من جفتش اومده هم دختر آفريقايي با عكساش پيام مي ده هم گفتن يك ميليون پوند توي لاتري برنده شدي !!!!!!!!!!

 32. Anonymous گفت :

  سلام بچه ها نميدونيد چقدر خوشحالم پس اين دختر سنگاليه الكي به منم ايميل داده فكر كنمم فقط ۲ تا عكس داره كه يكيش تو دسشوي انداخته ولي من پيشو ميگيرم البته به شماره ۱۵ اين نظرات كه آقا ميثم باشن ايميل دادم كه به منم ايميل داده و كلي چيز ميز ديگه

 33. بهروز جعفری گفت :

  آقاي كه اين سايت رو طراحي كرده خدا پدر مادرتو برات حفظ كنه كه كلي بهمون كمك كرد اما اگه بشه اين سايت ها رو توسعه داد خيلي عالي ميشه

 34. حامدم گفت :

  سلام عجب جکو جونورایی پیدا میشنا پسر یه دختره از سنگال به من ایمیل زد که باهات حال کردمو تو پسر خوبی هستیو از این هندونا که زیر بغل ما جایی نداره خلاصه کلی با خودم کلنجار رفتم که نه بابا شانس در خونتو زده آخرشم گفتم بذار یه زنگ به سفارت سنگال بزنم شاید راست باشه که گندش در اومد حالا من صداشو در نیاوردم ببینم خودم میتونم با وعده وعید ازش بکنم یا نه کار خداست دیگه هان نه بچه ها؟سیرابیا اومدن در مارو بمالن اونم با آه و ناله لاکردارا میدونن چیکار کنن.

 35. مسعود گفت :

  دستتون درد نکنه

 36. امیر حسین گفت :

  سلام:
  راستش به همتون ایمیل اومده اما برای من اس ام اس اومده شمارش هم برای اینگلیس هستش.
  من اولین باره همچین چیزی واسم میاد متنشو به فارسی میزنم اگه کسی اطلاعات به درد بخور داره بهم زنگ بزنه.تبریک میگم شما برنده ۹۸۰۰۰۰ پوند در سال ۲۰۱۲ coca_cola شده اید شماره تماس.اسم و ایمیل ادرستون رو بفرستید به این ادرس:coketelsms@live.com
  شماره تماس:۰۹۳۶۳۴۸۲۹۲۲
  البته این اس ام اس به ۰۹۱۲ اومده

 37. نا شناس گفت :

  سلام به همگی .حرفای همتونو خوندم خدا رو شکر شماها گولشونو نخوردین ولی من بدبخت با تموم سادگیم حدود ۲۲ میلیون رو طی ۵ مرحله به یورو تبدیل کردمو فرستادم به خدا فقط هدفم کمک به این دختره بود ولی الان موندم با یه وام که هر ماه باید ۵۱۴ هزار تومن بریزم به حساب تا ۵ سال.گفتم به این خاطر که شماها گولشو نخورین

 38. سام گفت :

  جونورای غربی.مثل اینکه ایرانیارو نشناختن.ایرانیا خودشون ختم هرچی دزده،ولده چموشه،ذغال فوروشن
  اینا اومدن مارو بتیغن.ما سر اینکه پول قلیونه دوست دخترمون که کلی هم بمون حال میده رو ندیم کلی فکر میکنیم.که همش بشه نهایت ۱۵.۰۰۰ تومن.اونوقت این دختر سنگالیه می خواد مارو دور بزنه.دمه همتون گرم که آبرویه ایرانیارو حفظ کردین.و خواهشن اسگل بازی در نیارین هممون میدونیم که کلابرداریه دیگه چرا جواب ایمیلاشونو میدین.یه فوش حوالشون کنید تا بدونن با کی ترفن
  همه با هم :مرگ بر آمریکا(خنده)

 39. e.s گفت :

  سلام به همه کسایی که سرشون با این موضوع جالب گرم شده..!!
  من حرفای همتونو خوندم.حرفهای بعضیا برام جالب و خنده دار بود و حرف های بعضیا برام ناراحتت کننده. اول اینکه باید به رومینا خانم بگم که آقا میلاد راست میگن همیشه سر کاری نیست من خودم برنده ……. دلار شدم و با انجام دادن مراحل قانونی جایزمو گرفتم. نمیگم چقدر بود چون باور نمیکنی و دوم اینکه به اون شخصی که ۲۲ میلیون رو طی پنج مرحله واریز کرده نصیحتی میکنم: آقا یا خانم عزیز البته حدس میزنم آقا باشید قبل از انجام اون کار باید تحقیق میکردین از چند نفر میپرسیدین اطلاعات کسب میکردین بعد اقدام میکردین درسته نیتتون خیر بوده ولی باید خوب چشماتونو باز میکردین من سر این موضوع هم تحقیق زیادی انجام دادم هم وکیل گرفتم هم با اونور آبیا صحبت کردم هم… بعد از اینکه کاملا مطمئن شدم اقدام به گرفتن جوایزم کردم

 40. e.s گفت :

  راستی یادم رفت بگم وقتی توجه کردم اس ام اسی که براتون اومده بود بیشتر شبیه هم دیگه بودن ولی اس ام اس و ایمیلی که برای من اومد کاملا با شما متفاوت بود

 41. پریسا گفت :

  سلام کسی هست که تا برنده شده باشه و بی دردسر پول رو به حسابش ریخته باشن؟ لطفا اگه هست جواب بدین.

 42. محمد گفت :

  برای منم اس ام اس شرکت کوکاکولا اومد.مثل امیر حسین. نمیدونم جی کار کنم.

 43. بنیامین گفت :

  سلام……برای منم اومده نمیدونم حقیقت داره یا نه………اگه باشه چی میشه…..اگه هم نباشه شلوارشونو می کنم…..

 44. باران برفی گفت :

  سلام.به ایمیل اداری من پیامی فرستاده شده بود مبنی بر اینکه در شرکت لاتاری استرالیا در لندن یک میلیون دلار برنده شدم.از اونجائیکه حدس زدم اینها همش کلاهبرداریه بیشتر تحقیق کردم .البته در این ایمیل هیچ درخواستی برای پرداخت مبلغ به منظور فرستادن جایزه صورت نگرفته بود و فقط شماره تلفن و آدرس و مشخصات خواسته بود.ولی تو ی گوگل سرچ کردم سایتی با عنوانwww.scamomatic.com پیدا کردم که با تایپ اسپم تو این صفحه میتونید بفهمید واقعیه یا نه.البته به انگلیسی نوشته شده.

 45. امیر گفت :

  سلام به شما من حدود چهار روز پیش ایمیل دریافت کردم مبنی بر این که شما در لاتاری اندونزی
  برنده شدید حساب بانکی و اسم مشخصات شماره بلیت ارسال کنند به ایمیل هایی که به من داردن ملغ دوست پنجاه هزار یورو نمی دونم چی کارکنم یکی راهنمایی کنه تاز تمام متن خارجی بوده خیلی هم عجیب شماره تماس همه چیی تمام نمی دونم چی کارکنم

 46. علی فردین گفت :

  سلام به دوستان من ایمیل دریافت کردم مبنی که برنده شدن در لاتارییای انگلیس تمام متن
  به صورت انگلیسی هست شماره انگلستان یعنی محل کار شان را دادن برنده ۵۰۰ میلیون تومان
  که می شه دویست بنجاه هزار یورو هست شدم نمی دونم چی کارکنم یکی رانمایم کنه
  پولم ازمن نخواستن به صورت چک یا حواله بانکی یه کی به من تماس بگیره راهمایم کنه
  ۰۹۳۸۹۹۴۲۵۷۲ فردین فر

 47. متین گفت :

  سلام بچه ها.واسه من از کوکا کولای لندن ایمیل اومده که ۵۰۰۰۰۰دلار بردمو وکیل معرفی کردن.بعد که مشخصاتم رو واسه وکیل فرستادم اون به بانک فرستاد و ایمیل از بانک اومده.پولی نخواسته.فقط مشخصات و نحوه ارسال ژول.البته گفتن که کپی کارت یت پاسپورتم رو اماده داشته باشم.همه این مراحل دو بار تکرار شد ماه ژانویه و حالا فوریه.البته شماره قبض و معادلات بانکی هم دادن اما شوهرم میگه کلاه برداریه اخرش میتونن حسابتو حک کنن.بی خیالش شم؟کسی نمیدونه؟

 48. afshin گفت :

  slm be hame bacheha :D DD vase mnm omade koli khandidm.albate male man az traf sherkate yahoo bo۰od.bacheha hatman kho۰da yeh sayt do۰ro۰s karde ke injo۰ri be hame bandehash po۰l bede shayad do۰ro۰s bashe:DDDDDD

 49. محمود گفت :

  سلام به همه دوستان.واسه منم یه ایمیل اومده که من در لاتاری استرالیا ۹۰۰۰۰۰دلار امریکابرنده شدم.فعلا پولی ازم نخواستن فقط مشخصاتمو خواسته منم میخوام دنبال کنم وقتی که وکیلی که معرفی کردن در خواست پول داد بهش میگم از جیب خودت هزینه کن وقتی من ۹۰۰هزارتاروگرفتم ۱۰۰هزارتاشو میدم واسه خودت.
  نظرتون چیه دوستان؟

 50. علی گفت :

  واسه منم موقع کریسمس ۶یا ۷ تا ایمیل اومد یکیش از طرف یاهو بود یکیش از طرف کمپانی ماشین سازی بی ام و یکیش از لاتاری انگلیس یکی دیگشم از طرف بانک نات وست لندن یکی دیگشم که یه دختریه که میگه اسمم جوزفین هستش من کانادامو سرطان دارمو چونمیخوام اون دنیا پیش خدا سرمو بالا نگه دارم تو خیلی خوبی میخوام ۷ میلیون دلار ثروتمو بدم به تو که توهم اوناروخرج کارای خوب بکنی منم بیست درصدشو برات میدم یکی دیگشم یه یارووییه که اسمش محمد از جاکارتای اندونزی این یکی بمن میگه یه پول گنده ی تو بانک اونجا هست بیا باهم اونو بیاریمش بیرون ۳۰ درصد مال من بقیش مالتو یکی دیگه هم که از طرف بخت ازمایی امریکا بود.راستی من به همشون سه چار بار مکاتبه کردم دوتاشون پول خواستن بقیشون نه من که همشونو بیخیال شدم چند وقت پیشم اون دختر سیاهه بهم ایمیل داده .خواهرو مادرشونو … .بای عزیزان

 51. محسن گفت :

  سلام دوستان عزیز . برای منم این ایمیل از لاتری اومده .البته میدونم سرکاریه و آخرش دلار میخوان ولی من چون انکلیسی بلدم واسه کنجکاوی دارم باهاشون مکاتبه میکنم تا مچشون بگیرم . تا جایی که میتونید با منطق جوابشون بدید تا فکر نکنن ما مثل خودشون هالو هستیم کسی واسه مکاتبه کمک خواست در خدمتم . Mzartosht@ymail.com

 52. مهتاب گفت :

  salam vase manam azin email ha umade۱bar az ostralia va۱bar azafrigha.bebakhshida vali vaghti bahashun kal kal kardam ke in chejur jayize dadane va fahmidam cheghad avazian beheshun bado birah goftam

 53. sahar گفت :

  e.s وميلاد عزيز
  براي منم اومده و تا الان هيچ چيز مشكوكي توش نبوده
  واسه منم با همه اينايي كه تعريف ميكنن فرق داره واسه من از لندنه و طرف حسابمم از چينه كه تا ال؟ن هم كارت شناساييش رو برام فرستاده و هم اسكن حواله بانكي رو هنوزم ازم شماره حساب ارزي نخواسته فقط كارت شناسايي براي احراز هويتم خواسته
  به نظرتون چي كنم؟
  اگه آنلايني زود جوابمو بده
  به من ۱۵ روز كاري زمان دادن

 54. samaneh گفت :

  سلام
  من که کلی خندیدم.برای منم اومد از انگلیس.گفتند باید فرم و اسکن کنی منم چون حالشو نداشتم یه شماره حساب دادم گفتم اگه راست میگید به این شماره بفرستید من حال اسکن ندارم.
  من نمیدونم مگه چند نفر تو بخت آزمایی برنده شدند.اگه اینقدر وضع مالی کشورشون خوبه پس چرا به مردم بدبخت خودشون کمک نمی کنند که همش برای گرونی و اینجوری حرفا دارن شورش می کنن.
  اینجوری بخوان پیش برند به همه یک میلیارد تومن بدهند که کشورشون میره زیر خط فقر.
  بابا اینا همش چرت و پرت باور نکنید.ای کیو ایرانی رو نبرید زیر سوال.
  نابرده رنج، گنج میسر می‌شود! منتها با كلك كلوك و گذاشتن وجدان و شرافت زیر پا. مایه‌اش را دارید، بفرمایید.

 55. اندی گفت :

  سلام خدمت دوستان
  هم چین ایمیلی برای من هم اومد اونم با مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰۰$ ولی من قبلا تو رو روزنامه خونده بودم که کلاهبرداریه
  راستش اگه ما شانس داشته باشیم تو همین ایران پهناور برنده میشیم نه یه کشور دیگه که اکثرشون یک چهارم ایرانم نمیشن

 56. امیر گفت :

  سلام
  امروز برای من هم ایمیلی اومده که ۵۰۰۰۰۰$برنده شدم گفته با نماینده اونها که شماره و ایمیلش را دادهتماس بگیرم تحقیق کردم شماره از نیجریه است لطفا نظر بدهید چیکار کنم!!!

 57. گیتا گفت :

  سلام چرا منو ناراحت کردین من داشتم امیدوار میشدم که دارم پولدار می شم

 58. محمد گفت :

  سلام
  من هم دیشب از طریق sms یه همچین چیزی دریافت کردم که نوشته ۱.۵۰۰.۰۰۰ پوند جایزه لندن ۲۰۱۲ برنده شدم!! ازم خواستن یا با شمارشون تماس بگیرم یا به central.units@w.cn ایمیل بزنم. sms هم از یه شماره توی لندن فرستاده شده بود، اونم به خط ایرانسل من که ۵۰۰۰ تومان خریدم!!!! اصلا نمیفهمم اینا شماره امثال من رو از کجا گیر میارن؟!!

 59. اسماعیل گفت :

  اول یک ا س م س برام اومد که ۹۹۵۰۰۰ پوند انگلیس شماره موبایلم در قرعه کشی۲۰۱۲ کوکاکولا جایزه برده ام وازمن خواستند ایمیل م رو با اسم و…به ایمیلی که داده بودند بفرستم من هم تمامی مشخصاتم رو در چندین ایمیلی که با هم جهت ارسال تمامی ۹۹۵۰۰۰ پوندبود را براشون فرستادم بالاخره معلوم شد که ۸۰۰ پوند از من خواستند تا کل مبلغ را حواله کنند.

 60. Anonymous گفت :

  سلام
  برای منم همچین ایمیلی اومده بود که تو اسپانیا برنده شدام و برای دریافت آن باید به اندونزی برم یا ملغ ۵۷۸ دلار بدم تا برام واریز کنن.
  جالب اینجاست که آدرسو تلفنم داشت.
  من کارمند کشتیرانی هستم به خاطر شغلم سفر زیاد میرم اتفاقا همون ماه هم رفتم اندونزی و رفتم سراغ اون طرف جالب بود آدرس یک هتل بود کلا خالی بندی بود.
  یک چیز که معاومه ۹۰درصد این ایمیل ها از اندونزی میاد . آدمهای اندونزی واقعا دزد هستن .

 61. سلمان گفت :

  این هم ایمیلی که برای من امده در نهایت بعداز دو هفته میگه یه پولی حواله کن به حساب وکیل که من هم گفتم خودم میام اونجا (خیلی مواظب باشید) عزیزترین من،
  حال شما چه طور است؟ من امیدوارم که شما خوب هستند. من خیلی خوشحال هستم شما را در پست الکترونیکی من به شما فرستاده می شود، پاسخ داد و من امیدوارم که برای داشتن یک گفتگوی خوب با شما. اجازه دهید من اول از همه نشان می دهد خود من به شما، من بهتر از صداقت و اخلاص خود را پس از دانستن بیشتر در مورد من، چون من واقعا می خواهم که ما یک رابطه قوی و خوبی در وجود از هر چیزی (به درک آن سن، فاصله و یا رنگ) از آنجا که من این احساس که شما به من بعد از در تماس با شما خیانت نیست.

  نام من خانم lizzy سن نلسون ۲۴. آهنگ جدید و زیبای ۵/۷ است. WT ۶۵، من دختر تنها (اواخر Dr.Linus نلسون) از ساحل عاج در غرب آفریقا منطقه زیر که در طی یک درگیری سیاسی در کشور من در چند سال قبل فوت کرد. پدرم مشاور شخصی خود را به رئیس سابق امور خارجه بود. اواخر GEN ROBERT GUEI. او همچنین رئیس مدیر عامل (ARUNA کاکائو / الماس صنعتی (PLC) در پایتخت کشور من ابیجان، و او نیز صادرات کاکائو، الماس، coppers، قهوه، کبالت هستند. پدر من در کنار با مادر محبوب من در سرد کشته خون یک روز صبح از سوی برخی از اوباش که خود را به عنوان اراذل و اوباش سیاسی که آنها متهم به پدرم اقدام به کودتا (که او هرگز) رژه. من برای زندگی عزیز من موفق به فرار و فرار را به کشور همسایه، داکار پایتخت (سنگال) جایی که من هستم در حال حاضر به دنبال پناهندگی در کمپ پناهنده نامیده می شود. (جامعه DU پناهنده TAMACOUNDA داکار سنگال). بستگان من دور در وسط درگیری زد و آنها هیچ جایی یافت می شود که من از دست رفته با آنها در تماس است.

  تنها کسی که من در حال حاضر Rev.cosmus جانسون، وزیر کشیش است که در مسئول کلیسا در این اردوگاه (DU KING ماموریت مسیح) است. او بسیار خوب برای من بوده است از آنجایی که من به اینجا آمدند، اما من با او زندگی نمی کند به جای من زندگی در خوابگاه فال W. چرا اردوگاه دو خوابگاهها یکی برای مردان و دیگری برای زنان است. ایمیل کشیش (rev.cosmusjohnson @ yahoo.com) تلفن (+۲۲۱- ۷۷-۱۰۹-۷۱-۴۸) __ (۰۰،۲۲۱ - ۷۷-۱۰۹-۷۱-۴۸) من می خواهم شما به من با شماره کشیش تماس بگیرید. هنگامی که با شما تماس به او بگویید که شما می خواهید با lizzy نلسون صحبت می کنند و او را برای من در خوابگاه زن OK تماس خود را به پاسخ. من بسیار خوشحال به شنیدن صدای خود را بر روی تلفن.

  لطفا برای گوش دادن به این اطلاعات حیاتی، من خوش شانس بود به کشف فایل پدرم که حاوی اسناد مهم از دسترسی او مانند گواهی سپرده از حساب خود که در آن او سپرده مبلغ زیادی از $ ۶.۸m USD. (شش میلیون و هشت صد هزار دلار) در یک بانک پیشرو که او را با استفاده از نام من (خانم lizzy نلسون) به عنوان نزدیک ترین خویشاوندان به حساب. من هم با من گواهی فوت و گواهی نامه از پدر مرحوم من که من به شما ارسال بعد.

  بانک تماس گرفته و آنها از من بپرسید برای جستجوی یک شریک خارجی که به عنوان امانت من ایستاده به من در انتقال صندوق به دلیل وضعیت پناهندگی من است که من از معامله توسط خودم و قانون این کشور را تکذیب کرد کمک می کند اجازه نمی دهد که پناهندگان را به هر گونه معاملات بین المللی است که به همین دلیل من تماس شما به من کمک. با این حال، من می خواهم شما به من اطلاعات تماس خود را ارسال زیر به طوری که من آنها را به شما معرفی به بانک برای اولین بار استفاده کنید قبل از اینکه من باید به شما اطلاعات خود را در تماس با ما به طوری که شما آنها را به طور مستقیم برای تایید پذیرش خود تماس گرفته و به من کمک در انتقال صندوق به حساب کاربری خود شوید.

  ۱، name______________ کامل شما
  ۲، address______________ شما
  ۳، تلفن شما number______________
  ۴، occupation______________ شما
  ۵، country______________ شما

  پس از معامله شما برای سفر من به ترتیب قادر می سازد من آمده است را به کشور خود و ملاقات با شما به طوری که من با مطالعات من ادامه خواهد داد در حالی که شما این پول را عاقلانه سرمایه گذاری در کسب و کار بسیار خوبی از انتخاب شما، و یا اگر شما نمی قصد من با شما و یا خانواده خود اقامت، پس از آن من شما را با ۲۰٪ از کل پول را برای خدمات خود را جبران و تعادل باید سرمایه گذاری املاک و مستغلات است که شما همچنین می خواهد به من کمک کند من برای .. من در حال انتظار برای شنیدن از شما soonest. لطفا نگه داشتن این اطلاعات را تنها به نفس خود را و آن را به هر فرد دیگری برای هدف های امنیتی من را فاش نمی کند چرا که اگر بسیاری از مردم می شنود، در مورد این معامله آنها ممکن است صدمه دیده و یا کشتن من به عنوان آنها را به پدر و مادرم بود. مراقبت خوب از خود و یک روز دوست داشتنی است. در مورد من فکر می کنم،
  ارادتمند شما

 62. سلمان گفت :

  RICHARD ادوارد اتاق و وکیل `S (Esq.)
  مدیر دادستان سیج شرکت حقوقی
  متحد ۱۸۰ بزرگ مدینه،
  فرودگاه بین المللی جاده
  داکار - سنگال
  شماره تلفن: +۲۲۱-۷۶ ۴۹ ۰۰ ۳۸۰.
  ================================================== ===============
  از توجه شما

  آقای سلمان کلانتری،

  عاقبت به آدرس ایمیل خود را در مورد چگونگی آماده سازی یک قدرت از وکیل و استشهاد از اسناد سوگند را برای شما و شریک زندگی خود خانم Lizzy لینوس نلسون.

  شما شریک خانم Lizzy نلسون در دفتر من با کشیش از خدا بود، تا در مورد صدور به شما نامه مجوز و استشهاد از سوگند که خواهد قادر می سازد شما به طرف او ایستاده پول (در اواخر) پدر او را به از بارکلیز بانک PLC انتقال مورد بحث انگلستان، به حساب خود را در کشور خود و یا هر جای دیگر،

  قبل از هرگونه پرسش من از بانک و دادگاه عالی در اینجا در سنگال داکار، من از بانک است که اسناد برخی از آنها را قبل از انتقال پول به حساب شما وجود دارد را درک ساخته شده است.

  با توجه به شریک زندگی خود خانم Lizzy نلسون او به من گفت که او دارای گواهی فوت پدر مرحوم خود را از دکتر لینوس نلسون.
  از جمله کپی از بیانیه خود از سند حساب.

  در حال حاضر از آن باقی مانده است (A قدرت از وکیل و استشهاد از سوگند) قادر خواهد ساخت که بانک با شما برخورد از طرف شریک زندگی خود خانم Lizzy نلسون

  در مشاهده از بالا و هم از سوالات من به عنوان من به شما گفت: امروز وقتی که شما به من زنگ زد که من در دادگاه عالی بود، از آن خواهد شد مجموع (۴۵۰Euro) برای خروج از قدرت از وکیل (۴۰۰Euro) برای ادای سوگند از استشهاد از سوگند هزینه در دادگاه فدرال بالا در اینجا قبل از آن را معتبر می شود، (۳۰۰Euro) برای ماشین پرس یا دفتر اسناد رسمی در اداره ثبت اسناد (قبل از بیرون رفتن از سنگال) و هزینه پردازش حقوقی (۳۵۰Euro).
  کل (۱،۵۰۰ یورو).
  (یک هزار و پانصد یورو) برای به دست آوردن همه چیز انجام می شود ..

  حالا شما برای انتقال پول از طریق اتحادیه غربی انتقال پول و یا پول گرم بلافاصله با نام و آدرس من را به عنوان شرح زیر است، قادر به راه اندازی روند از اسناد گفت: از دادگاه عالی در اینجا.

  نام. است. است. است. ریچارد ادوارد
  آدرس. است. است. . متحد ۱۸۰ بزرگ مدینه،
  این هم نامه وکیل که گفته مبلغ ۴۵۰۰یور به حساب من حواله کن که من گفتم چرا حواله خودم میایم اونجا هر چقدر نیاز باشه میدهم ( مواظب باشید یک ایرانی نباید فریب یه دختر گشنه افریقایی را به خورد ) شهرستان ……. داکار
  کشور …….. سنگال

  اطمینان حاصل کنید که من اطلاع شما بلافاصله ارسال این پول به شما امروز، به طوری که ما می توانیم شروع به آماده سازی اسناد گفت .. (که آماده خواهد شد توسط دو روز آینده کار، این است که اگر من امروز به اتهام قانونی).

  با تشکر برای درک مناسب شما است.
  مال شما صادقانه در خدمت،
  وکیل ریچارد ادوارد (همکار اصلی). (ESQ)
  تلفن …. (+۲۲۱-۷۶ ۴۹ ۰۰ ۳۸۰)

 63. سلمان گفت :

  این هم اولین نامه یک افریقایی گشنه ( مواظب نیرنگ این افریقایی باشید ) عزیزترین من،
  حال شما چه طور است؟ من امیدوارم که شما خوب هستند. من خیلی خوشحال هستم شما را در پست الکترونیکی من به شما فرستاده می شود، پاسخ داد و من امیدوارم که برای داشتن یک گفتگوی خوب با شما. اجازه دهید من اول از همه نشان می دهد خود من به شما، من بهتر از صداقت و اخلاص خود را پس از دانستن بیشتر در مورد من، چون من واقعا می خواهم که ما یک رابطه قوی و خوبی در وجود از هر چیزی (به درک آن سن، فاصله و یا رنگ) از آنجا که من این احساس که شما به من بعد از در تماس با شما خیانت نیست.

  نام من خانم lizzy سن نلسون ۲۴. آهنگ جدید و زیبای ۵/۷ است. WT ۶۵، من دختر تنها (اواخر Dr.Linus نلسون) از ساحل عاج در غرب آفریقا منطقه زیر که در طی یک درگیری سیاسی در کشور من در چند سال قبل فوت کرد. پدرم مشاور شخصی خود را به رئیس سابق امور خارجه بود. اواخر GEN ROBERT GUEI. او همچنین رئیس مدیر عامل (ARUNA کاکائو / الماس صنعتی (PLC) در پایتخت کشور من ابیجان، و او نیز صادرات کاکائو، الماس، coppers، قهوه، کبالت هستند. پدر من در کنار با مادر محبوب من در سرد کشته خون یک روز صبح از سوی برخی از اوباش که خود را به عنوان اراذل و اوباش سیاسی که آنها متهم به پدرم اقدام به کودتا (که او هرگز) رژه. من برای زندگی عزیز من موفق به فرار و فرار را به کشور همسایه، داکار پایتخت (سنگال) جایی که من هستم در حال حاضر به دنبال پناهندگی در کمپ پناهنده نامیده می شود. (جامعه DU پناهنده TAMACOUNDA داکار سنگال). بستگان من دور در وسط درگیری زد و آنها هیچ جایی یافت می شود که من از دست رفته با آنها در تماس است.

  تنها کسی که من در حال حاضر Rev.cosmus جانسون، وزیر کشیش است که در مسئول کلیسا در این اردوگاه (DU KING ماموریت مسیح) است. او بسیار خوب برای من بوده است از آنجایی که من به اینجا آمدند، اما من با او زندگی نمی کند به جای من زندگی در خوابگاه فال W. چرا اردوگاه دو خوابگاهها یکی برای مردان و دیگری برای زنان است. ایمیل کشیش (rev.cosmusjohnson @ yahoo.com) تلفن (+۲۲۱- ۷۷-۱۰۹-۷۱-۴۸) __ (۰۰،۲۲۱ - ۷۷-۱۰۹-۷۱-۴۸) من می خواهم شما به من با شماره کشیش تماس بگیرید. هنگامی که با شما تماس به او بگویید که شما می خواهید با lizzy نلسون صحبت می کنند و او را برای من در خوابگاه زن OK تماس خود را به پاسخ. من بسیار خوشحال به شنیدن صدای خود را بر روی تلفن.

  لطفا برای گوش دادن به این اطلاعات حیاتی، من خوش شانس بود به کشف فایل پدرم که حاوی اسناد مهم از دسترسی او مانند گواهی سپرده از حساب خود که در آن او سپرده مبلغ زیادی از $ ۶.۸m USD. (شش میلیون و هشت صد هزار دلار) در یک بانک پیشرو که او را با استفاده از نام من (خانم lizzy نلسون) به عنوان نزدیک ترین خویشاوندان به حساب. من هم با من گواهی فوت و گواهی نامه از پدر مرحوم من که من به شما ارسال بعد.

  بانک تماس گرفته و آنها از من بپرسید برای جستجوی یک شریک خارجی که به عنوان امانت من ایستاده به من در انتقال صندوق به دلیل وضعیت پناهندگی من است که من از معامله توسط خودم و قانون این کشور را تکذیب کرد کمک می کند اجازه نمی دهد که پناهندگان را به هر گونه معاملات بین المللی است که به همین دلیل من تماس شما به من کمک. با این حال، من می خواهم شما به من اطلاعات تماس خود را ارسال زیر به طوری که من آنها را به شما معرفی به بانک برای اولین بار استفاده کنید قبل از اینکه من باید به شما اطلاعات خود را در تماس با ما به طوری که شما آنها را به طور مستقیم برای تایید پذیرش خود تماس گرفته و به من کمک در انتقال صندوق به حساب کاربری خود شوید.

  ۱، name______________ کامل شما
  ۲، address______________ شما
  ۳، تلفن شما number______________
  ۴، occupation______________ شما
  ۵، country______________ شما

  پس از معامله شما برای سفر من به ترتیب قادر می سازد من آمده است را به کشور خود و ملاقات با شما به طوری که من با مطالعات من ادامه خواهد داد در حالی که شما این پول را عاقلانه سرمایه گذاری در کسب و کار بسیار خوبی از انتخاب شما، و یا اگر شما نمی قصد من با شما و یا خانواده خود اقامت، پس از آن من شما را با ۲۰٪ از کل پول را برای خدمات خود را جبران و تعادل باید سرمایه گذاری املاک و مستغلات است که شما همچنین می خواهد به من کمک کند من برای .. من در حال انتظار برای شنیدن از شما soonest. لطفا نگه داشتن این اطلاعات را تنها به نفس خود را و آن را به هر فرد دیگری برای هدف های امنیتی من را فاش نمی کند چرا که اگر بسیاری از مردم می شنود، در مورد این معامله آنها ممکن است صدمه دیده و یا کشتن من به عنوان آنها را به پدر و مادرم بود. مراقبت خوب از خود و یک روز دوست داشتنی است. در مورد من فکر می کنم،
  ارادتمند شما من سه نامه اصلی این فریبکار در سایت قرار دادم که ایرانی ها فریب این گونه ایمیل های کلاهبرداری را نخورند

 64. سلمان گفت :

  wwMy عزیزم معشوق

  حال شما چه طور امروز، من خیلی خوشحال هستم برای خواندن ایمیل های خود را یک بار دیگر صبح امروز به عنوان شما پاسخ از وکیل،

  من می توانید ببینید که وکیل موافقت به ما کمک کند اما او به درخواست برخی از پول برای بدست آوردن سند از دادگاه عالی به طوری که ما به جلو به بانک را برای آنها را به انتقال پول به حساب بانکی خود را بدون هر گونه تاخیر بیشتر،

  من بحث را به صبح وکیل چیزی که در مورد پست الکترونیکی خود را که به شما گفت که او خواستار ۴۵ ۰۰۰Euro، وکیل گفت که او بخواهید که شما را به ارسال تنها ۱۵۰۰ یورو و نیز آنچه که من در پست الکترونیکی که شما به من فرستاده می بینید، من سعی می کنم به صحبت کردن با او را برای کمک به ما سند به طوری که به عنوان به زودی به عنوان انتقال کامل ما می توانیم به او پول خود را پرداخت، اما رد گفت که دادگاه عالی فدرال سنگال کسانی که سند خود را در اعتبار مسئله نیست،

  حالا عزیزم شما نیاز به تلاش و پول را به او ارسال به طوری که او را در اسرع وقت شروع به تهیه سند،

  هستم و منتظر شنیدن اخبار خوب شما است که شما را به ارسال پول را به او در حال حاضر

  آیا شما روز خوبی داشته باشید دوست داشتنی این هم نامه بعدی که میگه حالا ۴۵۰۰یور نمی خواد بفرستی به ما وکیل تخفیف داده با ۱۵۰۰یورو کار ما را انجام میدهم من هم گفتم فرستادم ویه سه هفته ای میخوام سرکار بذارم شون

 65. Anonymous گفت :

  همه دوستان گرامي
  باسلام
  اين نوع كلاه برداري رايجترين نوع كلاه برداريه…به طوري كه حتي بادادن شماره حساب بانكي حساب شما هك ميشه…حتي اگر يه حساب خالي بفرستيد بازم باپيداكردن رد شما به بقيه حساب ها دسترسي پيدا ميكنن..
  تمامي اين ايميل ها متاسفانه منبع كلاهبرداري هاي بزرگ دنيا شدن

 66. زهرا گفت :

  سلام
  من اومدم فقط همينو بگم از هرجا واستون ميل اومد شما برنده شدي هورا هورا هوراااا!!! و ممكنه شمام خودتونو در شرف سكته ببينين( دور از جونتون البته) اوكي خواستين پرس و جو كنين بكنين ولي اگه اين ميل از طرف COCA COLA LOTTO بود اصلا زحمت همون لحظه ي شك و پرس و جو رو هم به خودتون ندين كه بي آنكه ي ادعاي هوش و ذكاوت داشته باشم بگم كه مچشونو گرفتم با چند تا ايميل رد و بدل كردن فقط.خود JACK MORISONكه شمارشو هم گذاشته بود تو ميلش اعتراف كرد بعله اين يه دروغ بزرگه ولي طمع چيزيه كه ما اميدواريم باهاش بشه بتونيم پولي به چنگ بياريم.به جوووون مامانم كه ميخوام باشه و دنيا نباشه مرديكه نذاشت نه ورداشت وقتي تو چن تا ميل بش گفتم من باور نميكنم اين جايزه با توجه به انزواي جهاني ايران نصيب يه ايراني شده و … گفت آره ولي خوب ديگه ما نبايد با لو رفتنمون پيش فقط يه نفر كلا نا اميد بشيم !!!خلاصه طرف اين يكي نرين والسلام!

 67. زهرا گفت :

  در ضمن اين آغاي موريسون از انگليسه و چون ميتونستم انگليسي صحبت كنم زياد نتونست مانور بده.اين اصلا با عقل جوردرنمياد آخه!!! باباي حرص و طمع بعدشم گروني بسوزه كه بعضيا باورشون ميشه.بش گفتم يادت باشه ايرانيا يكي از باهوشترين مردم دنيا هستند محض رضاي خدااا حفظ آبرو كنين هر جا رو شك ميكنيد كه راسته يا دروغه اين يكي رو شك هم نكنيد كه دروغه محضه! اگه كسي خواست مي تونم متن ايميلايي رو كه تو ۲۴ ساعت بينمون رد و بدل شدو بذارم اينجا…

 68. علی گفت :

  سلام بچه ها
  برای من ایمیلی از شرکت کوکاکولا رسیده که شما مبلغ پانصد هزار پوند به همراه یک ماشین در لاتاری کوکاکولا برنده شدید، مشخصاتت و شماره حسابت رو بفرست تا جایزه رو تحویل بگیری. تا حالا هم مبلغی ازم درخواست نکرده و الان من با ایمیل آقای به اسم دکتر جک … در ارتباط هستم. به نظرم کلاهبراداریه، یکی نیست به اینا بگه ما که سیستم بانکیمونو خودتون تحریم کردین ببیی چطور میخوای برای پول بفرستی اونم از انگلیس؟!یه بار هم اس ام اسی برام فرستاده شد که بله از طرف ایران سل یه سی دی پلیر به شما تعلق خواهد گرفت که مشخص شد دروغه.

 69. مهدی گفت :

  سلام .چند روز پیش یه ایمیل برام اومده که تو اون به من گفتن که شما برنده جایزه۱/۰۰۰/۰۰۰ پوندی شدید .بعد ازم اسم وادرس وشماره تلفن واز این چیزا خواست. من جوابشو دادم بعد چند روز یه ایمیل دیگه اومد که منو به بانک نات وست معرفی کرده بود .واز بانک نات وست دو روز بعد یه ایمیل هم اومد که به من گفته بودن از طریق دو راه می تونی پولتو دریافت کنی اول از طریق انتقال بانک به بانک با کد سویفت با کارمزد ۳۰۰۰پوند.دوم از طریق کارت به کارت با کار مزد۱۶۵۰ پوند .منم نه برداشتم نه گذاشتم .وگفتم که حساب من از بانک ملیه واز طرف دولت انگلستان تحریمه .اگه می تونی پولو تبدیل کن وبه از طریق صرافی به شماره حسابم واریز کن وضمنا کارمزد انتقال پول رو هم از روی جایزه ام کم کنید .خلاصه هنوز منتظر جوابم .ولی گمون نکنم دیگه جواب بده. آآآی ایرونیا یه کم زبان خارجه تونو تقویت کنید ویه کم هم در مورد این موارد تحقیق کنید سرتون کلاه نمیره

 70. amin گفت :

  منم ازکشور انگلیس برنده شدم نمدونم چکار کنم من ازفیس بوک لاتاریه نمیدونم صحت داره

 71. Anonymous گفت :

  سلام بچه ها واسه منم اومده البته ی کم فرق داره ی نفر تو چین معرفی کرده و خواسته مشخصات بفرستم و هیچ پولی هم ازم نخواسته از طرفه یاهو هم هست.
  نظرتون چیه؟
  و بچه هایی ک گفتن پول رو دریافت کردن مراحلی رو ک انجام دادن ب ما هم بگن لطفا

 72. tohid گفت :

  سلام دوستان.
  منم هفته پیش(خرداد ۹۲) همین پیام واسم اومد.
  اما جالبیش این بود که اس ام اس زدن رو موبایلم اونم از خارج از کشور که شما برنده جایزه ۸۲۰۰۰۰دلاری شدید.اطلاعاتتون رو به ایمیل ما بفرستید.
  تو اولین ایمیلشم گفت که ما یه موسسه مردم نهاد خیریه هستیم و شماره شما به قید قرعه از بین ۲۴۰۰۰ شماره برنده شده و ازین چرت و پرتها..
  بعدشم یه گواهینامه قلابی و یه لیست ۱۹ نفره که اسامی برنده ها از سراسر جهان توش بود با فتوشاپ واسم درست کرده بودن و فرستادن به ایمیلم.بعدشم گفتن حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز باید به نمایندگی تایلندشون مراجعه کنم با اون گواهی تا جایزمو بگیرم.و اگر دیر تر برم به کس دیگه اعطا میشه و..خلاصه ازونجایی که هیچکس نمیتونه ظرف مدت ۱۰ روز بره تایلند گفتن میتونیم حواله بانکی رو با پیک واستون بفرستیم.نهیتا” گفتن ۶۴۰ دلار بابت هزینه پیک و بیمه بفرستید به آدرس منشیمون و این مبلغ رو ما نمیتونیم از روی پولتون برداریم!
  منم زدم واسش شما ۵۲۰ دلار بابت وکالتنامه و ترجمه و پیک واسم بفرستید تا منم جایزمو ببخشم به منشیتون ;-)
  احمقها مارو چی دیدن؟!
  yahoo id: tohid_tanhast

 73. رضا گفت :

  سلام
  خدایی منم باورنکردم که همچین چیزی واقعیت داشته باشه یه دخترسوریه ای که ادعامیکنه توکمپ سنگاله میخوادارث باباش روکه حدود ۸.۱میلیون دلاره توبانک اسکاتلنده بریزه به حساب من!!واسه همین گفته که برایه وکیل توداکار سنگال ۱۵۹۰دلاربفرستم تاکارامون روانجام بده!منم گفتم همچین پولی ندارم وکیله گفت طوری نیس فقط یه پیش پرداخت بده چقدرمیتونی بفرستی؟!منم الکی گفتم ۴۰۰دلار.اونم قبول کرد!خداوکیلی ایناچه فکری درموردایرانیاکردن؟!!فکرکردن زرنگن؟!!بابابزارواسه یه بارم که شده فکرکنن!اگه کسی اتفاق مشابهی قبلابراش پیش اومده خوهشا یه ایمل بده به من دستش دردنکنه: reza_barkhordari۷۵@yahoo.com

 74. .... گفت :

  salam be manam ۲khtar senegalie behemgir dade. ۷.۵ milyardu ham hast dadashemoon.vali too google dastanesho khondam ke ۳ta bache bodan. ۱ pesar va۲ khahar . akhe gofte ۲khtare vazire nafte libiye va alan too senegal panahandast. ye namam peyda kardam ke dadashe darkhast karde ۴.۵ milyard babaharo bedan. az inja fahmidam in taraf ye chizi shenide mikhad sarkise kone. albate avalesh fekr mikardam az cia vo …… dastaneshe. felan sare kare ke chon mablaghesh ziyade az etelaat jelo hesabo mibandan ta maloom beshe in hame pool az koja oomade….. oskolesh kardam ta bad bebinim chi mishe :-) .

 75. امیرحسین گفت :

  برای من هم از این ایمیل هایی که شما می گید در چهار روز پیش اومد.البته من که می دونم همش کلاهبرداری و دروغ است. من در مترجم گوگل این رو ترجمه کردم.الان هم متن این ایمیل رو که به من فرستادند براتون اینجا کپی-پیست می کنم.

  Dear friend!

  I am the manager of bill and exchange at the foreign remittance department Bank of African (BOA).

  I got your address in Burkina Faso chamber of commerce through yahoo details. In my department we discovered an abandoned sum of $ ۳۰, ۰۰۰,۰۰۰ US dollars (Thirty Million US dollars) In an account that belongs to one of our foreign customer who died along with his entire family in a concord plane crash in the year ۲۰۰۳ in Paris that almost took the whole life of the passengers on board.

  Since we got information about his death, we have been expecting his next of kin to come over and claim his money because we cannot release it unless somebody applies for it as next of kin or relation to the deceased as indicated in our banking guidelines but unfortunately we learnt that all his supposed next of kin or relation died alongside with him at the plane crash leaving nobody behind for the claim.

  It is therefore upon this discovery that i and other officials in my department now decided to make this business proposal to you and release the money to you as the next of kin or relation to the deceased for safety and subsequent disbursement since nobody is coming for it and we don’t want this money to go into the Bank treasury as unclaimed Bill.

  The Banking law and guideline here stipulates that if such money remained unclaimed after three years, the money will be transferred into the Bank treasury account as unclaimed fund. The request of foreigner as next of kin in this business is occasioned by the fact that the customer was a foreigner and a Burkina be cannot stand as next of kin to a foreigner. We agree that ۴۵% of this money will be for you as foreign partner, in respect to the provision of a foreign account, ۵% will be set aside for expenses incurred during the business and ۵۰% would be for; me to the percentages indicated.

  Therefore to enable the immediate transfer of this fund to you as arranged, you must apply first to the bank as relations or next of kin of the deceased indicating your bank name, your bank account number, your private telephone and fax number for easy and effective communication and location where in the money will be remitted .Upon receipt of your reply, I will send to you by fax or email the text of the application.

  I will not fail to bring to your notice that this transaction is hitch free and that you should not entertain any atom of fear as all required arrangements have been made for the transfer. You should contact me immediately as soon as you receive this letter. Trusting to hear from you immediately. Yours faithfully,

  Mr.Rashid Mufallah.
  Thanks,

 76. yasi گفت :

  خیلی جالب بودن کامنتها! اینارو که میبینم متوجه میشم که کلاس من خیلی بالاست!!چون علاوه بر برنده شدن تو شرکتهای لاتاری، بچه های قذافی و بن لادن و صدام و … به من ایمیل میدن که بیا پولای بابامونو بریزیم به حسابت. اینجور که بوش میاد فردا پس فردا پسر احمدی نژاد بهم ایمیل خواهد فرستاد!آخه من با اینهمه دلار و پوند و یورو و ریال چکار کنم؟؟؟ بنظرتون بهتر نیست تو نارمک یه خونه چهارطبقه درست کنم؟؟آخه پسردایی خاله دوماد همسایه مون مهندسه!!!!!!!! توروخدا راهنماییم بکنین، بگین چکار کنم؟؟؟

 77. بچه ى کوردستان گفت :

  سلام دم همتون گرم.بهتره کشکى عضوهىچ ساىتى نشىم.sweetyboy۲۰۲۰@hotmail.com

 78. پری ع گفت :

  اونایی که میگن درسته راه قانونی یعنی چی تو ایران چه راه قانونی انجام دادین تا گرفتین??

 79. پروین گفت :

  سلام :
  کسانیکه پول رو دریافت کردن خواهشا بنویسن راه قانونی یعنی چی کسی که تو ایرانه راه قانونی گرفتن این پول چی بوده تا از نیجریه پول لاتاریشو بگیره . تشکر

 80. محمد گفت :

  آقایي كه اين سايت رو طراحي كرده خدا پدر مادرتو برات حفظ كنه كه كلي بهمون كمك كرد اما اگه بشه اين سايت ها رو توسعه داد خيلي عالي ميشه.
  از نظر شماره ۲۸ ( دوست ) واقعا ممنونم که خیلی کمکم کرد . اسم طرف رو سرچ کنید ، تمام متنهای دروغین باز میشه و سایتهای زبون اصلی که کلاهبرداری اونها رو آشکار کردن. برای من جالب اینه که بعد از اینهمه فعالیت گسترده چرا چندین ساله به راحتی دارن کار میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  برای من اومده : من خانم مسلمان ۶۸ ساله هستم . سرطان دارم .شما از طرف خدا برای من فرستاده شدید که ۱۲ میلیون دلار رو در راه شوهر مرده ام و برای خدا خرج کنید . ۱۰ درصد هم برای خودتون .
  واقعا بی شرفن که اسلام رو به سخره گرفتن .
  تو رو به خدا به هرکی میتونید اطلاع رسانی کنید . باور کنید هنوز آدمهایی هستن که واقعا به خاطر خدا بخوان کار کنن ولی احساساتشون رو به بازی میگیرن.
  من دارم برای نابودیشون پیگیری میکنم.

 81. یوسف گفت :

  میثم گفت :
  مرداد ۱, ۱۳۹۰ at ۲:۳۲ ق.ظ
  اما یه اتفاق عجیب تر برای من افتاده!

  حدود یک ماه میشه که با یک دختر آفریقایی که میگه تو اردوگاه پناهندگان تو سنگال به سختی زندگی میکنه آشنا شدم در ارتباط هستم.

  اولش با هم از پول حرف نزدیم ، ولی بعد از یکی دو هفته دختره گفت:من حدود ۷میلیون دلار!! ارثیه پدریم تو یکی از بانک های اسکاتلند هست که میخوام بریزم به حساب تو !! بعدش تو از اون پول یه کم برای من بفرست که بلیط بگیرم بیام ایران و ببینمت و …

  از اونجایی که من بیخودی حرف کسی رو باور نمیکنم ازش دلیل و مدرک و … خواستم که همش درست بود!
  میگفت اگه دوست نداری میریزم به حساب یکی دیگه! من هیچ پولی ازتو نمیخوام فقط ازت درخواست کمک کردم! اینجا تو کمپ به من سخت میگذره و …!!

  خلاصه بعد از یک ماه نامه نگاری، در حین این پروسه باید با یه وکیل صحبت میکردم که وکیله در قبال دادن وکالت نامه و گواهی نامه فوت پدر این دختره و حق وکالتش و… به من گفت ۹۵۰ دلار بریز به حساب من!!

  حالا من موندم بین دو راهی!! مبلغ وسوسه کننده پول و راست یا دروغ بودن این حرف!!!

  اعصابمو به هم ریخته.

  تو رو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه

  واسه منم همین اتفاق افتاده
  اما تا فعلا پول نخواسته
  مطمعنم کلاه برداریه
  اما حالا ببینم چی میشه

 82. یوسف گفت :

  واسه من ایمیل این دختره سنگالی اومده
  خدا پدرت رو بیامرزه با این سایتت دمت گرم
  ایمیلش رو تو تا قسمت براتون میفرستم
  این قضیه واسه همین الان هستش
  البته تا الان باهاش هستم تا ببینم کجاش ازم پول میخواد تا حالش رو بگیرم
  قسمت اول
  Hello dear,
  How was your day over there in your country,i believe you have a nice day and that the atmosphere over there in your country is very nice to your body? Mine is a little bit warm over here in Dakar Senegal. My name is Miss salima Mohammed i am (۲۳yrs) but age doesn’t matter in a good real relationship what matters a lot is love, so i am comfortable with your age, I want to assure you that Color, Race, Religion, or Nationality makes no difference to me. What i see in people is their Personality and Character, I am from Libya in North Africa country, ۵.۴ft tall, fair in complexion single, (never married) and presently i am residing here in Dakar as a result of political assassination and civil war in my country some years back.
  My late Father (Mr.Mohammed Ghanem ) was a politician and Libya’s Oil Minister and managing director Gold & Mine Ind in (the capital of Libya Tripoli,) before the rebels attacked our house one early morning and killed my mother and my father in cold blood.It was only me survived in the attack and I managed to make my way to a near by country Senegal where i am leaving now as a refugee under a United Nations headed by chief security officer Mr. Santos Abudi and i am using his office computer to send these message to you.
  Because the evils that killed my parents seize to kill me and take away my belongs before I managed to make my way in Senegal. I am Calm, Joyful, Honest, Sociable, Intelligent, Romantic, Kind and Tender. I enjoy Traveling, Having Rest on Nature, Meeting with Friends, Swimming, Tennis Game, Poem, Driving, & Going to the Beach. Also I like musics,mostly R & B, Blues, Hip Hop etc. I am a Simple & understanding girl who Cherish ,Honesty, Tolerance, Love, Caring and Friendly
  I would like to know more about you and family. Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently. I will tell you more about myself in my next mail. Attached here is my picture. I will send you more in my next mail and i will also like to see yours too! Hoping to hear from you soonest
  Yours forever
  salima

 83. یوسف گفت :

  واسه من ایمیل این دختره سنگالی اومده
  خدا پدرت رو بیامرزه با این سایتت دمت گرم
  ایمیلش رو تو تا قسمت براتون میفرستم
  این قضیه واسه همین الان هستش
  البته تا الان باهاش هستم تا ببینم کجاش ازم پول میخواد تا حالش رو بگیرم
  اگه دقیق بخونید میبینید چقدر طرف حرفه ایی هستش و کارش رو خوب بلده
  اینم قسمت دومش برای شما دوستان خوبم
  My dearest One.
  Honestly am so delighted in your reply to my mail. How was your day? Mine is a little bit hot over here in Dakar Senegal, In this camp we are only allowed to go out two times in a weeks is just like one staying in the prison and i hope by God’s grace i will come out here soon.

  I did not have any relatives now whom i can go to, all my relatives ran away in the middle of the civil war, the only person i have here now is this chief security officer Mr. Santos Abudi, he has been given me a little assistance since i came here but i am not living with his family rather i am living in the women hostel because the camp have two hostels one for men the other for women, The chief security officer phone number is (+۲۲۱-۷۶۸۸۲۳۲۴۸ ) if you call and tell him that you want to speak with me he will send one of his security men to call me in the hostel and i will come to answer your call.

  As a refugee here i don’t have any right or privileged to any thing be it money or whatever because it is against the laws of this country, I want to go back to my studies because i only attended my first year as a law student before the tragic incident that lead to my being in this situation now took place. Please listen to this,i have my late father’s deposit file here with me which i will send to you later, because when he was alive he deposited some amount of money in a leading bank which he used my name as the next of kin, the amount in question is $۵.۷M(Five Million seven Hundred Thousand Dollars).

  So i will like you to help me transfer this money to your account and from it you can send some money for me to get my traveling documents and air ticket to come over to meet with you, I kept this secret to people in the camp here the only person that knows about it now is you because i trust you that you will be of assistance to me. So,in the light of above i will like you to keep it to yourself and don’t relate it to anyone for i am afraid of losing my life and the money if people gets to know about it.
  Remember i am giving you all this information due to the trust i deposed on you, I like honest and understanding people,truthful and men of vision, and hard working, The money in question was made by my late father through his political career and that is why i don’t want anyone here to know about it until i travel out from here to meet with you. Meanwhile before i will give you the bank contact if you agree to assist me over this transaction i will like to have your full contact information as such as.
  Your full name…………….
  Full contact address……………
  Phone…………………………
  My favorite language is English Meanwhile i will like you to call me like i said i have a lot to tell you. Have a nice day and think about me.
  waiting to hear from you soon
  yours in love
  Miss.Salima

 84. وحید گفت :

  سلام واسه منم از شرکت کوکا ایمیل زدن که برنده شدم اما گفتن برم ای تی تهران اینجوری که من پولم بدم میدم به ای تی چیزی به اونا نمیرسه بعدم اگه کلاه. برداری باشه اونا میگن مگه نه کسی بهش گفتن بره ای تی؟

 85. وحید گفت :

  راستی حتما اگه کسی از کوکاکولا بهش ایمیل دادن گفتن بره ای تی تهران به منم بگه چی شده؟

 86. علی - معصومی گفت :

  سلام
  دوستان عزیز برای من هم مشابه همین ایمیل ها اومده. مرا باشید شیوه‌های زیادی برای دزدی دارند مراقب باشید.
  یاعلی
  ۱۰/۰۳/۱۳۹۴

 87. الهه گفت :

  سلام دوستان ،کسی هنوز این جا هست ?من فروردین ماه برنده شدم از شرکت کوکا کولا coke۲۰۱۵ همه چیز خیلی عالی و واقعی هست حتی اسم بانک هم دادن که پول رو از اون جا باید بگیریم .اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم ایمیل بزنه elaheerfani۶۸@yahoo.com

 88. اسماعيل گفت :

  براي من هم اومده از بريتيش كلمبيا كانادا منتها شعبه اش در آفريقاي جنوبي ميكه برنده ي ۱ ميليون دلار شده اي ، اطلاعات بفرست منم اطلاعات فرستادم جواب داده ۱۰ روز فرصت داري خودت بياي يا اينكه خودت نمي توني بياي وكيل استخدام كن ، هنوز موندم جكار كنم ….

 89. omid گفت :

  اتبريك
  شماره تلفن شما انتخاب شده است و شما برنده جوايز زير شده ايد:
  هم اكنون كد رهگيري شما ٦٥٤٥٠ مي باشد.
  ١. اولين جايزه يك عدد مرسدس c به ارزش ٣٠٠٠٠€ يا ٣٠٠٠٠€ پول نقد مي باشد.
  ٢. دومين جايزه يك عدد گردنبند الماس هرمس به ارزش ١٠٠٠٠€ يا ١٠٠٠٠€ پول نقد مي باشد.
  ٣. سومين جايزه هزينه سفر به مبلغ ٢٥٠٠€ يا ٢٥٠٠€ پول نقد مي باشد.
  ٤. چهارمين جايزه يك عدد موبايل به مبلغ ٤٠٠€ مي باشد.
  ٥. پنجمين جايزه يه عدد كوپن به مبلغ ٣٥٠€ مي باشد.
  هم اكنون با شماره تلفن ۰۰۳۷۲۵۹۹۵۶۲۰۱تماس بگيريد و شماره كد رهگيري را فراموش نكنيد.
  توجه داشته باشيد درصورت تماس نگرفتن و پيگيري نكردن در ٢٤ ساعت جايزه شما به شخص ديگري اهداء مي شود.
  با تشكر از شركت شما
  باسلام,چنین پیامی برای من اومد و از من خواسته با شماره ای که داده تماس بگیریم والا تا ۲۴ساعت اینده جایزه به شخص دیگری تعلق میگرد,کد گشور هم۸۴+میباشد,صحت وسقم ان درست است

 90. احسان گفت :

  من اکانت بانک ام را دادم اما
  حالا بد است یا نه

 91. سمیه گفت :

  سلام خدمت دوستای مجترم . برای منم یه ایمیل به زبان انگلیسی اومده که معنی بعضی از کلماتش اینه notify : اعلام کردن gianni Angnelli جیانی انجلی beneficary ذی نفع testament ازمون t jsj strange خارجی advise توصیه hollis هولیس که صد در صد می دونستم تبلیغاتی یا شاید کلاهبرداریه ولی من و برنده ی ۶ ملیارد پانصد هزار دلار کرده و معنی متن پیامشم اون جور که خوندم شاید این برای شما غیر قابل باور باشه ولی جیانی انیلی شما رو برنده این مبلغ کرده . من تا حالا جوابی به این ایمیل ندادم ولی کنجکاو شدم بدونم این جیانی انجلی اصلا کی هست ؟ تو گوگل سرچ کردم ولی چیزی متوجه نشدم . لطفا اگه می دونین جیانی انجلی اصلا کی هست ؟ به من اطلاع بدین با تشکر .

 92. پیمان گفت :

  سلام دوستان عزیزم
  فریب هیچ کدوم از این ایمیلها رو نخورید
  من از سال ۲۰۱۱ تا الان فکر کنم حدود ۳۰ یا ۴۰ میلیارد دلاری برنده شدم
  اما زمانی که بهشون میگم خودم واسه تحویل گرفتن پول میام فقط آدرس بدین . کلا از منظومه شمسی حذف میشن
  این اوشکولا ؛ ما ایرانیا رو چی فرض کردن؟؟

 93. شهریار گفت :

  برای من هم دقیقأ به همین صورت اما با اسم جسیکا راون نانه فرستاده البته اول از طریق فیسبوک و بعدها از طریق ایمیل.و گفته در داکار زندگی میکنه البته در کمپ پناهجویان.فریب این حرامزاده ها رو نخورید.من فکر میکنم این ایرانی باشه چون از تحریمهای بانکی ایران خبر داشت و بمن گفته بود هزینه دستمزد وکیل و کارهای اداری را از طریق مانی گرام بفرستم

 94. شهریار گفت :

  برای من هم دقیقأ به همین صورت اما با اسم جسیکا راون نامه فرستاده البته اول از طریق فیسبوک و بعدها از طریق ایمیل.و گفته در داکار زندگی میکنه البته در کمپ پناهجویان.فریب این حرامزاده ها رو نخورید.من فکر میکنم این ایرانی باشه چون از تحریمهای بانکی ایران خبر داشت و بمن گفته بود هزینه دستمزد وکیل و کارهای اداری را از طریق مانی گرام بفرستم

 95. مريم گفت :

  سلام دوستان . براي من هم ايميل مشابهي آمده ولي از كمپاني شورلت و مي گويند كه من برنده يك شورلت جديد شدم. البته قبول كردنش خيلي عجيبه . من به كمپاني شورلت ايميل زدم تا ببينم يك همچين چيزي واقعيت داره يا نه و ايميلي هم كه برام آمده بود را ضميمه كردم. هر چند در ايميل آمده بود كه اين نامه به كسي فرستاده نشود چون خودشون فرم را پر مي كنند و با يك شماره جايزه به دو نفر تعلق نمي گيره. دوست دارم بدونم آيا از طرف CHEVROLET AUTOMOBILE COMPANY براي شما ايميلي آمده يا روش جديده كه به من رسيده ؟ شماره تلفن هم دادند و فرستنده هم نامش Charles Less هست.

 96. مجید گفت :

  سلام این دختره بمن هم ایمیل دادکار کشید به وکیلش تو سنگال قرارشد ۱۲۴۰$ پول بفرستم منم گفتم وقطی وکالت میدم پنج میلیون دلار انتقال میدی پنج هزارشو بردار من مشاوراملاک دارم حالا یه افریقای سرما میخاد کلاه بزاره حرسو طمع ادما دلیل گول خوردنشونه

 97. Anonymous گفت :

  سلام به همگی برای من از این آدرسcokebtc@live.comایمیل اومده که برنده یک میلیون پوند شدی وباید مشخصات خودتو به آدرس bangkkokbank@asia.com بفرست منم فرستادم الانم اسکن مدارک ازم میخواد به نظر شما درسته یا نه؟ممنون میشم جواب بدین

 98. فرهاد گفت :

  سلام به همه
  واسه منم دو تا پيام اومد از فيس بوك
  اولي خودشو مدير عامل يه شرك توي تكزاس معرفي كرد كه برات كار گير آوردم و فلان و بهمان و تا گفتم بسم الله ويزا بفرست با پول ميام حق و حساب ميدم رفت !
  دومي خودش رو مشاور اسبق قذافي معرفي كرد و همون داستاني كه دوستان اشاره كردن ، يه مقدار پول و طلاست كه فقط از عهده ي من برمياد از كشور خارج بشه خخخخ و ٣٥٪‏ هم به من ميرسه …
  كل ارزشش محموله هم ١٥ ميليارد تومن بود ناقابل. !!!!
  دوستان يادتون نره ! اين دوره زمونه ، زن خونه مفتي شب پيش شوهرش نميخوابه چه برسه اينطوري شانسي كسي عاشق شما بشه .
  اون هموطني هم كه اينجا ميگه من برنده شدم پولم رو گرفتم دروغ ميگه ! بطور حتم داره توي ايران همين كلاهبرداري رو انجام ميده و نميخواد اين اطلاع رساني انجام بشه .
  روز بر همه تون خوش

 99. مهدی گفت :

  سلام دوستان
  واسه منم یه اتفاق جالب و عجیب افتاده که تعریف کردنش دور از لطف نیس
  حدود دو هفته پیش با یه خانم که خودشو اهل کشور آمریکا معرفی کرده بود آشنا شدم.بهم گفت که گروهبان ارتش آمریکا هستم و الان در حال حاظر تو کشور لیبی با تروریست های القاعده میجنگم.میگفت که من عاشقت هستم و دوستت دارم و میخوام بزودی بیام برای دیدنت.خلاصه چند وقتی باهاش با ایمیل در ارتباط بودم.آخرش بهم گفت که من تو یه عملیات که القاعده رو شکست دادیم کلی غنیمت جنگی ازشون به جیب زدیم و حدود دو و نیم میلیون دلار مبلغ این پول هست.خلاصه به من گفت که میخوام این پول رو همراه اسناد نظامی و وسایل شخصی خودم تو یه چمدان واست از طریق پیک دیپلماتیک پست کنم بیاد کشورت.از من آدرس و مشخصات فردی خواست و منم که وسوسه این پول شده بودم مشخصاتمو بهش دادم.بعد واسم یه کارت اسکن شده ارسال پست فرستاد که مشخص بود خودش طراحی کرده و دیدم که توش مشخصات من چاپ شده.بهم یه آدرس ایمیل داد و گفت که این آدرس ایمیل پیک دیپلماتیک هست بهشون ایمیل بده و بگو که چه تاریخی بسته پستی قراره بهم برسه.منم به اون آدرس ایمیل دادم و چند ساعت بعد یه ایمیل اومد که گفت بسته شما آماده ارسال هست ولی شما باید هزینه پیک که مبلغ ۲۵۰۰ دلار هست رو برامون بفرستید تا ما بسته رو براتون پیک کنیم.بعدش من به زنه ایمیل زدم گفتم من توانایی پرداخت این پول رو ندارم و اونم دیگه بعد از این قضیه دیگه ازش خبری نشد دوستان فقط میخوام اینو بهتون بگم که حواستونو جمع کنید و منتظر پول های باد آورده نباشید.هیچ گربه ای واسه رضای خدا موش نمیگیره.هیچ ثروتی بدون زحمت نمیاد
  ببخشید که سرتونو درد آوردم

 100. علی گفت :

  سلام همش کلاهبرداری برامن هم این ایمیل دختر افریقای اومد وکیلش از من پول خواسته
  خیلی حرفهای کار میکنن اول یه نامه ازبانک رویال اسکاتلند برات میاد این دغل بازیا گول ایحرفا نخورید
  خدا حفظتون کن باسایتتون

 101. محمدرضا گفت :

  سلام به همه ی با خردان.من هم یه ایمیل دریافت کردم مبنی بر اینکه یکی از متصدیان بانکی که در یکی از بانکهای نیجریه هست میخواد مبلغ یک میلیون دلار بمن بده ، من متنشو خوندم واقعا خوب نگارش شده بود دقیقا معلوم بود که یه نیتیو یا همون بومی انگلیسی زبان این متن رو نگارش کرده خلاصه که یه سایت معرفی کرد و گفت برو به این سایت و این یوزر پسوردم بزن که بهش گفتم go fuck urself بهش میگم چرا آخه میخوای بمن پول بدی ؟ از من پولی نخواستن ولی کلا دوست دارم باهاشون مکاتبه کنم شمارمم دادم بهشون زنگ میزنن صحبت میکنیم خیلی خوبه یکی از نیجریه بهت زنگ بزنه نمیدونم تعرفه مخابرات اونجا چجوریه ولی شاید یکم ضرر کنن خوب باشه .

 102. جواد گفت :

  سلام دوستان این پیام برای من هم اومدبه اسم تینا وحنانه جالب اینجاست که اسم افسرکه معرفی کرده یک بازیگرامریکایست که خیلی ساله که مرده چالز میدلتون دمتون گرم پیام رسانی کنید که همه بدونن

 103. سعید باقری گفت :

  سلام به همه دوستان راستشو بخواين الان یه هفته هست که یه ایمیل برای من از بانک بارکليز انگلستان اومده مبنی بر برنده شدن یکي میلیون پوند استرلینگ در قرعه کشی مربوط به جام فوتبال ملتهای اروپا و ازم مشخصات و شماره حساب ارزی جهت واریز خواستن که منم براشون فرستادم ولی امروز چهاردهم تیرماه نود و چهار طی ایمیلی که برام زدن بهم یادآوری کردن که به علت تحریم ایران امکان انتقال ارز از انگلستان نیست و باید از طریق بانکهای آفریقای جنوبی اقدام کنن و ازم در این مرحله خواستن که ۶۱۸ پوند جهت هزینه ارسال واریز کنم که اونم بهم یه هفته وقت دادن و بعدش گفتن کنسل میشه حالا من با این وضع خراب مالی موندم تو آنپاس شدید که آیا این قمپوزي که اونا واسم در کردن ارزش ریسک کردن داره یا نه و با فرستادن ۶۱۸ پوند آیا یک میلیون پوند بی درد سر به حسابم سر میخوره یا نه تازه در صورت سر خوردن هم انقلت داره اونم اینکه باید پاسخگوی خیلی از ارگانهای دولتی باشم که به چه دلیلی یه همچین پول هنگفتی به حساب من سرازیر شده و من چه ارتباطی با خارج از کشور دارم اینارو از زبان کارمند بانک که میخواستم حساب ارزی باز کنم گفتم حالا من موندم سر دو راهی واریز وجه خواسته شده از طرف اونا یا کلا بیخیال شدن ماجرا لطفا اگه کسی اطلاعات کافی در مورد ایمیل بانک بارکليز انگلستان داره منو راهنمایی کنه ممنون میشم

 104. سعید باقری گفت :

  ببخشید تاریخ رو اشتباه تایپ کردم درستش ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ هستش در ضمن ایمیلی رو که واسم ارسال کردن با سربرگ مخصوص بانک بارکليز و لوگوي بانک مربوطه هست موندم تو آنپاس شديد به نظر شما آیا این لوگوزي که خوندن یا قمپوزي رو که در کردن باور کنم یا نه

 105. مهدی گفت :

  سلام عین این اتفاق این هفته برای منم اتفاق افتاد درحال تهیه پول بودم خدا پدرتونو بیامرزه هرکی میخاد بدونه چیه بیاد ایمیل یا تلگرامم درمورد این دختر سنگالیه۰۹۱۳۵۲۷۰۷۱۸

 106. Sajad ullah payman گفت :

  سلام برای من هم یه مسج از وایبر اومده که میگه برنده ۴۰۰۰۰۰دلار شدم پول هم نمی خاد فقط میگه شماره حساب بانکی و بعضی مشخصات خودتو بنویس تو رو خدا کمک کن

 107. یزدان گفت :

  سلام خخخخخخخخخخخخه من تو فکر این بودم که اومد ایران دستشویی ایرانی میتونه بره یا نه خخخخخخخخخخخخخخخخخخه

 108. Anonymous گفت :

  همش دروغه.من همین متنای انگلیسی شما رو براش فرستادم. اسمش هم بیتریس از سنگال مبلغ ۴۵۰۰۰۰ ولی خداییش خیلی حرفه ای اند.ایمیل بانک cbao رو با کمی تغغیر دارند استفاده می کنند.

 109. arash گفت :

  سلام دوستان وهموطنان
  اقا ميثم ٢٢
  اين دختر افريقايي كه ميگه تو كمپ پناهندگان داكار سنگال هست وپدرشو كشتم ودر وضعيت بدي هم بسر ميبره وپدرش براش ٤/٧ميليون دلار ارث گذاشته والان دنبال يكي ميگرده كه پول بياد به حسابش واون بهش بده داداش الان با من هم داره مكاتبهميكنه ولي هنوز وكيلش پولي نخواسته وفقط مدارك شناسايي از من خواسته اسكن پاسپورت و فلان وبهمان عكس هم فرستاده ولي من تا الان سرگرمش كردم دوستان استراحت كنند تازه ميخواد بياد زن من بشه ولي من بهش گفتم شپش تو جيبم چهار قام ميزنه ويك ريال ايراني هم ندارم مواظب باش پولي ندي كه مجبور ميشم كلي بخندم

 110. arash گفت :

  اقا سلمان دقيقا همين متن براي من هم اومده ولي بنام خانم صبحي معربي حتي نوشتها كه ايميل كرده مقايسه كردم همينها بود من فعلا سرگرمش كردم بهش گفتم من خودم وكيل دارم اينجا وكيل مطمن گفته اول شما مداركتو بفرس مثل گذرنامه كارت شناسايي واقامت نامه كمپ وگواهي رانندگي وكلي چيز ازش خواستم فعلا سرگرمش كردم تا بفهمه ايراني كيه

 111. arash گفت :

  من بیش از خوشحال در پاسخ خود را به ایمیل من هستم، امروز حال شما چطور؟ روز خود را چگونه بود، امیدوارم که خوب و برای من تنهایی دوست من در اینجا در داکار سنگال بوده است و در این اردوگاه ما مجاز به بیرون رفتن از اردوگاه هر که چگونه گاهی اوقات ما استفاده می شود به اجازه، آن درست مانند یک اقامت در زندان و من به لطف خدا امیدوارم که من به زودی می آیند اینجا. نام من … است دوشیزه سوفی `Mabry ۲۴ ساله از ساحل عاج است و در حال حاضر من در اردوگاه پناهندگان در داکار سنگال تحت شورای سازمان ملل متحد مقیم برای پناهندگان به عنوان یک نتیجه از کشته شدن خانواده ام توسط شورشیان، لطفا دان ‘ تی برای شنیدن این دلسرد. من اعتقاد دارم که در اعماق درون من که شما هرگز قلب من شکستن و یا به من اجازه در هر حال.
  من از خانواده دکتر فلیکس Mabry هستم و پدر من یک مرد کسب و کار موفق بود، او در طلا و الماس، کشتار وحشیانه پدر، مادر می پردازد و تنها برادر من جای یک روز صبح زود توسط شورشیان به عنوان یک نتیجه از زمان جنگ داخلی که در جریان است در کشور من. من در سال اول من در دانشگاه ساحل عاج قبل از مرگ پدر و مادر را دوست داشت من بود. من تو را برای کمک ممکن تماس و من هیچ اقارب نداشته در حال حاضر آنها L می توانید به همه اقوام من دور در وسط جنگ تنها کسی L زد در حال حاضر کشیش کشیش چارلز برنارد که کشیش است (است اعیان ما انتخاب کلیسا) در اینجا در اردوگاه، او بسیار خوب به من از من به اینجا آمدند، اما من با او زندگی نمی کند و نه من در خوابگاه خروج زن به دلیل اردوگاه دو خوابگاه یکی برای مردان و دیگری برای زنان. شماره تلفن پاستور است (۲۲۱ ۷۷ ۳۲۰ ۲۹ ۲۸) اگر با شما تماس به او بگویید که می خواهید با خانم سوفی او را برای من در خوابگاه می آیند و با شما صحبت می کنند ارسال صحبت می کنند. به عنوان یک پناهنده در اینجا من هیچ حق یا امتیاز به هر چیز ندارد، می شود آن پول یا هر چیز دیگری به دلیل آن را در برابر قانون این کشور است و من می خواهم برای رفتن به مطالعات من به دلیل و من می خواهم به تکمیل تحصیلات من بیش از وجود دارد در کشور شما.

  فا به این گوش دادن، من گواهی سپرده پدر مرحوم من و گواهی فوت در اینجا با من که من به شما بعد ارسال، زیرا زمانی که او زنده بود او مقداری از پول را در یک بانک است که او نام من به عنوان نزدیک ترین خویشاوندان استفاده سپرده ، مقدار در سوال $ ۳.۷ متر (سه میلیون و هفت صد هزار دلار آمریکا) است.
  ‎بنابراین من به شما خواهم برای کمک به من این انتقال پول به حساب شما و از آن، شما می توانید پول ارسال برای من برای گرفتن اسناد سفر من و بلیط هوا به بیش از آمده به کشور خود را به دیدار تو. من این راز را به مردم در اردوگاه اینجا تنها کسی است که می داند در مورد آن کشیش است چرا که او مانند یک پدر به من نگه داشته است.
  ‎بنابراین در پرتو بالا من می خواهم شما را به نگه داشتن آن به خود و آن را به کسی نگو برای من می ترسم از دست رفتن زندگی من و پول اگر مردم می شود تا در مورد آن می دانید، من دچار مشکل می شود.

  ‎عسل من می خواهم به اطلاعات کامل خود را مانند.
  ‎نام و نام خانوادگی خود را ………………..
  ‎نشانی……………………….
  ‎شغل خود را …………….
  ‎شماره تلفن………………

  ‎به محض این که من تمام این اطلاعات، من تو را به بانک که در آن پول برای شما با آنها تماس از طرف من برای انتقال سپرده شد به من بدهید. به یاد داشته باشید من به شما دادن تمام این اطلاعات با توجه به اعتماد ذهن من پیدا شده است بر شما. من مردم صادق و درک، راستگو و یک مرد از دید، حقیقت و سخت کار که می توانید این پول عاقلانه سرمایه گذاری است. زبان مورد علاقه من است انگلیسی L آن صحبت می کنند بسیار روان. در همین حال من می خواهم شما را به من تماس امروز و مثل من گفت من یک مقدار زیادی به شما بگویم. روز خوبی داشته باشید در حالی که شما در مورد من فکر می کنم.

 112. arash گفت :

  از قديم گفتن
  كسي كه به ما نريده بود ،كلاغ ……….دريده بود
  ما چقدر بدبخت شديم كه يك افريقايي سياه سوخته اومده تيغمون بزنه بدبخت اگه ميدونست الان دو ماه هست حقوق بازننشستگي را هم ندادن بهم شايد دلش ميسوخت يه چند هزار دلاري بهمون ميداد

 113. arash گفت :

  از مديران محترم سايت بخاطر زحماتشان واطلاع رساني به هموطنان تشكر وقدراني ميكنم البته بنده خودم از همان اول كاملا متوجه شدم كه اين قضايا جز كلاه برداري چيزي نيست وصرفا بخاطر دوستان ديگر كه شايد ناخداگاه در دام اين كلاه برداران بيافتند اين سايت را ديدم وگفتم مشاركت كنم
  درود بر شما

 114. امید گفت :

  باسلام بر همگی من هم چند وقت پیش حدود ۳سال میشه که وقتی تو اینترنت بودم تو یک سایت نوشته بود اگه ایمیلتو برای این آدرس بفرستی تو مسابقه لاتاری احتمال برنده شدنت وجود داره البته اینم بگم که اون سایت ایرانی بود دقیقا یادم نیست اسم سایت چه بود تا اینکه بعد از حدود ۸ماه ایمیلی برام اومد که تو در لاتاری انگلستان برنده ۸۲۰۷۳۱ پوند انگلیس شدی بعد از چند بار مکاتبه ایمیلی, مرا به شخصی به اسم فیشر معرفی کردن که مسول روابط خارجی بانک رویال اسکاتلند شعبه انگلیسه حالا با این آقا که مکاتبه کردم ازم شماره حساب بانکی و شماره حواله سویفت خواسته و به منم اطمینان داده که حتما پول جایزه شما رو خواهیم داد به محض تکمیل فرم و ارسال مشخصات حساب بانکی و مشخصات پاسپورتی, بعد از سه ماه پول را به حسابم واریز می کنن حالا منم مثل بعضی از شما موندم که به حرفهای اینها اعتماد کنم یا نه خوشحال میشم منم راهنمایی فرمایید با تشکر از بانی این سایت و سایر دوستان

 115. علی گفت :

  سلام به همگی .
  یه اوسگول از اون ور دنیا ایمیل میده که ممنونم از همکاری خوبی که قبلا با هم داشتیم و من رو ببخشید که
  سهم شمارو دیر پرداخت میکنم .مبلغ شمارو طی چک پیش روحانی (اوناهم یادگرفتن از اس روحانی و خدا و پیغمبر استفاده کنند ) با ایشان سریع تماس بگیرید و مبلغتان که ۳۰۰.۰۰۰ دلاره هست رو بگیرید و به من خبرسید بدید .
  اما باباش و در آوردم ها ها ها هیچ میگه آگه چک رو میخای باید پست کنم میگم پست کن پول پست رو خدم میدم .فقط دنبال ۵۰۰ دلاره .بهش میگم نقدش کن بفرس به حسابی کهم در چین دارم.میگه چون به اسم شما چک نوشته شده باید در اینجا شما حساب باز کنید و چک رو به حساب بیابانید و بانک مبلغ رو به حساب چین شما میفرستم اما از بانک پرسیدم باید با مبلق۹۹۵ دلار افتتاح حساب باشه .اینجاها دنبال ۹۹۵ دلاره .میگم چرا فامیلیمو اشتباه نوشتی آگه چک رو بفرستی از بانک نمیتونم بگیرم .بهش گفتم بابت همکاری که اصلا نداشتید و اصلا نمیدونم کی هستی فکر میکردم ۳۰۰۰.۰۰۰ دوباره میخای بدی حالا که ۳۰۰.۰۰۰ میخای بدی این همش با ایرادهاست.و از این طریق افرادی که با مبایل به سیستم بانک متصل حست نداری کار حکر و برداشت از حساب .اینا دیدند از بالا تا پایین روعسای این مملکت دزدند البته بغیر از اندکی فکر کردند اینا هم یه چنگی به مال این مردم بزنند .

 116. رضا گفت :

  میگید سایت راست چین کلاه بردار نیست این هم مدرک

  اسکریپت خبرخوان حرفه ای RSS News AutoPilot نسخه اصلی

  لینک مدرک کلاه برداری

  این یک اسکریپت هست که پیام داده شده ایا اسکریپت اصل هست و گفتن بله اصل هست

  و بعد از خرید این اسکریپت دیده شده که همون نسخه رایگان

  که در سایت ها وجود داره همون هست

  در صورتی که درون سایتش هم نوشته شده نسخه اصلی

  مدیر سایت راست چین از حلقومت میکشم بیرون همه این پول های کثیفی

  که دست زن و بچه ات میدی میبره خرج میکنه انشالله از گلوی پدرو مادرت میزنه بیرون

نظر بدهید