آب و تاثیرپذیری از پیرامون

اینکه همه عالم زنده وهوشیار است.ودر مقابل کلیه افکار واعمال انسان وپیرامونش واکنش نشان میدهد جای هیچ شک وتردیدی ندارد.اگرچه هنوز هستند کسانی که به این مسئله مهم به دیده تردید وشک می نگرند وکسانی را که به این مقوله می پردازند به باد تمسخر می گیرند…….

جای بسی شکر است که امروزه علم بر این موضوع صحه گذاشته و هیچ عقل منصفی نمی تواند آنرا ندیده بگیرد…..

از آنجایی که بحث متافیزیک را شروع کردیم مناسب دیدم قبل از ادامه.. به تحقیقات یک دانشمند ژاپنی به نام ایموتو که در جهان انعکاس وسیعی پیدا کرده اشاره کنیم که به نام پیغام هایی از آب معروف شده است……

خلاصه تحقیقات این دانشمند این است که کلیه افکار.عقاید.سخنان.ذهنیات وانرژی های انسانی بر محیط اطرافش تاثیر مستقیم وصددرصد دارد..

ایشان نوعی عکاسی الکترونی از کریستال های آب در حالت انجماد استفاده کرده و متوجه شده شکل کریستال های آب تحت تاثیر محیط اطرافش زشت و یا زیبا می باشد..

به این صورت که اگر قبل از اینکه آب یخ ببندد در جوار آن سخنانی زیبا و مثبت بیان یا نوشته شود شکل بلور های آب هم زیبا می شود و بر عکس سخنان زشت و منفی باعث تشکیل بلورهایی زشت وناهنجار می شوند……

مثلآ کلمه محبت و عشق را روی لیوانی چسبانده و بلا فاصله مولکولهای آب را منجمد کرده و تصویر برداری کرده حالتی شش وجهی وبسیار زیبا ایجادشده….و در آزمایشی دیگر کلمه شیطان را در جوار لیوانی قرار داده و عکس برداری کرده که نتیجه آن زشت و بد شکل شدن ملکولها بوده است.

جالب اینجا که این آزمایشات را به هر زبانی انجام داده نتایج یکسانی بدست آورده..یعنی نیت و باطن مهم می باشد نه ظاهر کلمات و سخنان…….

ایشان حدود ده هزار آزمایش بر روی آب انجام داده که نتیجه تحقیقاتش را در چندین کتاب و فیلم به دنیا عرضه کرده است…

از این دست آزمایشات (مثلآ تاثیر دعا در سلامتی بیماران) بارها انجام شده که هرگز جای هیچ شکی را باقی نمی گذارد که انسان با افکار ودرونیاتش…….

قادر است بر محیط اطراف و تمام جوانب زندگی اش تاثیر مثبت یا منفی بگذارد.

بعنوان مثال در دانشگاه کالیفرنیا ۳۹۳ بیمار قلبی را به دو دسته تقسیم کردند یکی از گروهها توسط عده ای دعا می شد و برای گروه دیگر دعایی نمی شد

پس از آزمایش متوجه شدند گروهی که مورد دعا بوده اند سالمتر و نیازشان به درمان های دارویی کمتر شده و مرگ و میرشان نیز کاهش یافت….

آیا هنوز هم جایز است گفتن بسم الله قبل از هرکاری یا خواندن آیات قرآنی یا آیه الکرسی را..جدی نگیریم..

آیا کسی می تواند تاثیر کلمات مثبت و خیر خواهانه را ندیده بگیرد.آیا می توان تاثیر سلام کردن را که اینقدر به آن تاکید شده تمسخر کرد..

چگونه می توانیم با افکاری نازیبا توقع داشته باشیم زندگی زیبایی داشته باشیم….چطور می توان دائمآ در حال گله و شکایت از دنیا و انسانها باشیم وگرفتار مشکلات نباشیم..

اصلآ مهم نیست که این سخنان را از من(که خودم هنوز اشکالات زیادی دارم)

بشنوید یا از زبان یک انسان وارسته و بزرگ…مهم اینکه اینها حقایق زندگی هستند و با کسی شوخی ندارند..و برای یک زندگی آرام و ایده آل مجبور به رعایت آنها هستیم ….

به قول مولا علی….حکمت گمشده مومن است حتی اگر از زبان منافق شنیده شود…..شاید یک انسان پاک دل دعایی در حقمان کرد….خدا را چه دیدی..

ضمنآ در ایران نیز بزرگواری به نام خانم حمیده بیطرف آزمایش آب(شهادت آب)

رابا آب و چند فلز تکرار کردند که به نتایج مشابهی رسیدند…

در تحقیقات خانم بیطرف زیباترین و تاثیرگذارترین اشکال کریستال آب موقعی ایجاد شده که برای آب قرآن پخش می شده است

منبع:یوگای اندیشه

نظر بدهید